Vytvořeno: 26 leden 2018
Zobrazení: 405

Rádi bychom všechny pozvali na psí akci, které se koná dne 31.3.2018 v Praze.
Z výdělku bude nakoupeno krmivo pro pejsky v útulku. Můžete svého pejska přihlásit na neoficiální výstavu, ale také do mnoha soutěží. 
Během dne si můžete vyzkoušet novou sportovní disciplínu DOG BIATLON, výcvikové překážky, agility, hoopers či jízdu se psím spřežením. Na akci nebude chybět ani fotoateliér a VIP hosté. Každý přihlášený pejsek dostane dárkový balíček a majitel časopis HAF & MŇAU.
Stránky akce http://dog-show.cz

Vytvořeno: 23 listopad 2017
Zobrazení: 506

Výstavní sezóna letošního roku vyvrcholila mezi 9. a 12. listopadem v Lipsku, na jehož výstavišti se konal největší svátek pro všechny kynology – Světová výstava psů. Předcházela jí jednodenní výstava German Winner Show, která se konala 8. listopadu. Přihlášeno bylo na třicet tisíc psů, z České republiky se představilo celkem 1770 psů, procentuálně naše země patřila spolu s Německem, Ruskem, Polskem a Itálií mezi pětici zemí s největším zastoupením vystavovaných jedinců. Vlkodavů bylo na výstavě celkem 122!

Na WORLD DOG SHOW prezentovala náš chov fenka BE MY BABETTE Chrisboa Naif. Vedla si skvěle, získala ocenění Excellent v silné konkurenci 19 ti fen a byla vybrána do užšího výběru mezi 7 fen. Tímto děkujeme majitelům Babetky, že se vydali na světovou výstavu, krásně Babetku předvedli a získali skvělé ocenění! :)
Výsledky vlkodavů z výstavy.

Babetka se navíc zúčastnila také II.Svatomartinské oblastní výstavy psů Mladá Boleslav 18.11.2017
Rozhodčí: Antonín Mudra. "Be My Babette Chrisboa Naif" třída otevřená feny - V1,Vítěz třídy,Oblastní vítěz, III.místo skupina FCI X.

   

Foto: Kateřina Šimčáková, Kateřina Doležalová

Vytvořeno: 02 listopad 2017
Zobrazení: 568

Jako každý rok, tak i letos jsme se vydali na klubovou výstavu na Konopišti. Výstavy se zúčastnily dvě naše odchovankyně z vrhu B a vedly si skvěle! :-)

Be My Babette Chrisboa Naif - Výborná 5

By My Claire Chrisboa Naif - Výborná

Cressida Amititia - Výborná

Na fotografii Cressida Amititia "Berry"